Мета. Ознайомити учнів з життям и творчістю Юрія Мушкетика; розкрити трагічне становище українського народу в умовах командно-бюрократичного управління державою, з’ясувати своєрідність композиції оповідання, дати характеристику героїв; розвивати уміння ідейно-художнього аналізу твору; виховувати повагу до трудівників села, їх праці, формувати кращі моральні якості людини.
Обладнання. Портрет письменника, твори.
Епіграф до уроку:
Вклонюсь, людино, знов
Воскреслій правді.
Л. Мовчун
Уривки з інтерв’ю Ю. Мушкетика:
«Все
на світі в колі людських ідей і думок усе на світі можемо ми пізнати через людину : і тільки через неї, — через досвід та інших». «Треба постійно пробуджувати в людях людське».
«…гарних людей багато. На них тримається світ. Треба вірити в це і намагатися самому бути таким. Адже як можна писати одне, а робити інше?..
Я вірю в людину, в її потребу добра, в її здатність творити добо».
Методи вивчення матеріалу. Розповідь, бесіда, зачитування окремих уривків тексту.
Хід уроку
І. Мотивація навчальної діяльності учнів, повідомлення теми та мети уроку.
<
p>1. Слово вчителя про написання оповідання, характеристика суспільно-політичної атмосфери. 2. Виступи учнів, які готували розповідь про письменника.
Шла осада нотебурга сочинение егэ гранин.
Ю. Мушкетик. розповідь про письменника. «Суд». Ідейно-художній аналіз твору. Характеристика героїв
- Урок физкультуры для 10 класса на тему «Здоровый образ жизни»
- Описание персонажей Гоголя: Служебная деятельность Чичикова
Categories: Сочинения на свободную тему